Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan tudnám rá...

Mit tegyek? Hogyan tudnám rá venni hogy hagyja abba a füvezést?

Figyelt kérdés
Párom sajnos füvezik és ezt most tudtam meg mert nekem nem mondta el. De én szeretnék neki segiteni hogy letegye. Amikor együtt vagyunk mert még nem élünk együtt akkor semmi jele nincs hogy esetleg be lenne állva vagy hogy elvonási tünetei lennének. Hogyan tudnám rávenni hogy letegye? Nem akarok se rendörséget se összeveszést.
2019. jan. 20. 11:25
 1/8 anonim válasza:
Nem fogja, a jeleit meg már nem veszed észre...
2019. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megmondod neki, hogy őt szereted, de a füvet nem.

Szólítsd fel, hogy válasszon: vagy te, vagy a fű. Mondd meg neki, ha valami baja lesz (kórház, börtön), nem fogod látogatni!

2019. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben,és ha igy se tudok rá hatni? Akkor ennyi? Nem fogok tudni rajta segiteni? Sajnos a munkahelyén állitolag minden nap talál náka a fönöke füvescigit és hogy minden nap be van állva. Meg hogy állandoan mindenkinek meg akarja mondani hogy mit csináljon. Ha én rá kérdezek akkor azt mondja hogy ö nem füvezik.
2019. jan. 20. 12:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor ennyi, igen. Megszoksz vagy megszöksz. Ha magától nem akarja letenni, akkor te sem fogod tudni semmivel rávenni. Hisztizhetsz, tutujgathatod, zsarolhatod, fenyegetheted, csinálhatsz bármit, nem fog hatni.

Döntsd el, hogy vele maradsz és elfogadod ezt a helyzetet, vagy pedig lépsz és keresel valaki mást. Ennyi.

2019. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem....Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. jan. 20. 19:01
 6/8 anonim válasza:
Végül mi lett? Próbáltál vele beszélni?
2019. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nem..majd ma beszélek vele.
2019. jan. 25. 13:33
 8/8 anonim válasza:
Na? Van valami változás? Írhatsz privit tudok segíteni ha nem sikerül.
2019. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!