Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1-2 hónapja ülésnél fáj a...

Bandy1126 kérdése:

1-2 hónapja ülésnél fáj a derekam jobb oldalt, , kisugároz előre. Röntgen negatív. Ultrahangotbnem találták szükségesnek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2018. dec. 6. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Erősítsd meg a derekadban és a hátadban lévő izmokat gyógytornával. Egy ideg becsípődhetett.
2018. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ízületi vagy ideggyulladás, sportkrémmel kend, vagy jégzselével, de akár lehet idegbecsípődés is.

A röntgen sok mindent nem mutat ki, az ultrahangnak ebben nincs jelentősége, nem releváns vizsgálat erre.

2018. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Milyen vizsgálat lehetne releváns?

2018. dec. 7. 07:16
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
MRI
2018. dec. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy klausztrofóbiás vagyok,így ez kizárva sajnos.

pedig volt hogy nyugtatóval mentem volna a gépbe de úgy sem ment.

rosszul voltam.

2018. dec. 7. 07:35
 6/11 A kérdező kommentje:

A gerinc röntgen nem teljesen negatív(orvosom szerint).

A L.V.intervertebralis rés kissé szűkebb.

A L.IV.csigolya felső zárólemeze diszkréten egyenletlen.

EZ A LELET.

2018. dec. 7. 08:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Fel vagy fázva! A vese és a vesemedence okoz ilyen jellegű fájdalmat. Nincs olyan vizsgálat ami a felfázást kimutatná. Csak már a belőle kialakult elváltozásokat.

A lábakból visszatérő hűvös vér lehűti az egész medencét belülről. Ez nem alkalmi, hanem huzamosan, évek, évtizedek alatt számtalan betegséget, elváltozást produkál.

Sajnos ennek egyetlen gyógymódja a hosszan tartó fekvés, gyulladáscsökkentők és lázcsillapítók nélkül. A lábakat állandóan melegen kell tartani.(vastag talpú cipő vastagabb zokni stb.

Sajnos az agyon szakosodott orvosok nem képesek ezt belátni. Nem lehet azt sem megmondani, hogy melyik volt előbb , a hideg fázós láb, vagy az érszűkület.

2018. dec. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy meg vagyok fázva,mivel ez szebtember eleje,közepe körül kezdődött.
2018. dec. 7. 09:21
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
A lelet nem mondja meg az okát, önmagában az nem ér semmit és jobban sem leszel.
2018. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek...?
2018. dec. 7. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!