Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok horkolás ellen?

Mit ajánlotok horkolás ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni. Nagyon nehezen alszol el, alapból. Természetesen kettőnk közül párom alszik el előbb. Ő azonban gyakran horkol már akkor, amikor elalszik. Tudtok ajánlani valami altatót (tudom csak vényre kapható az "igazi" altató), amitől én is hamar elalszom a horkolás mellett is? Nem teákra gondoltam, hanem valami tablettára. Nem szeretném rendszeresen szedni, de néha jól esne egyből elaludni lefekvéskor.


Minden nap hajnali fél 5-kor kelek, este fél hétkor (vagy néha még később, ha túlórázni kell) érek haza. Mégis van, hogy még este 11-kor (vagy akár még később is) ébren vagyok.


Válaszaitokat előre is köszönöm


34/N


2018. dec. 3. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A horkolás rettentően káros hosszú távon, ezért én inkább a párodat vizsgáltatnám ki. Jót tenne mindkettőtöknek.


Ilyen erős altató vény nélkül biztosan nem kapható. Kipróbálhatod az ilyen-olyan nyugtató kapszulákat, ártani biztosan nem fognak.

2018. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bp.Korányi kórház alvás ambulancia .
2018. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Addig is: külön alvás.

Csodákra képes.

2018. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. Igen, nekem is ezek jutottak az eszembe.


Fül-orr-gégészhez vagy az alvási központba még nem sikerült elküldenem, de rajta vagyok a témán.


Külön aludni nem szeretnék, amíg nem muszáj.


Altatót ez miatt nem szeretnék feliratni, ezért gondoltam, hogy ha legalább valami segíteni a könnyebb elalvásban, már jobb lenne.


De akkor inkább még jobban noszogatom a kivizsgálással.

2018. dec. 6. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!