Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a test prop 100?

Mi lehet ez a test prop 100?

Figyelt kérdés
Nos tegnap a fiam szobájában takarítottam és az egyik proteinos dobozban találtam egy kis fiolát amelyre test prop 100 van rá írva.( Nem kutakodtam, csak oda néztem és Ha jól sejtem ennek köze van a gyúráshoz? Nem jutottam még el odáig hogy megkérdezzem miért van erre szüksége neki. Szerintetek van hozzá jogom, közöm, hogy számon kérjem emiatt? 19 éves fiúról van szó, egyátalán nem egy buta fiú, iskolába jár tanul és rendszeresen edzeni jár. Semmi furcsa dolgot nem vettem észre az utóbbi pár napban/hétben rajta. Kicsit talán mintha aktívabb lenne, vagy jobb kedvűb?!! Lehet hogy nem is használja, de akkor minek neki ilyen dolog. Van ennek valami maradandó károsdást okozó hatása? Köszönöm szépen a választ előre is.
2018. okt. 25. 18:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!