Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pacemakert csak orvosi utasítá...

Pacemakert csak orvosi utasításra lehet "behelyezni"?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés de láttam hogy árulják és meg szeretném tudni hogy ez most ezért van.. (Hogy nem muszály orvosi utasításra)

Magas pulzusra jó?

Valaki felvilágosít ezzel a kütyüvel kapcsolatban? (Google a barátom de nem sok mindent tudtam meg ezért hozzátok fordulok):D

Pls trollok hanyagoljanak


2018. okt. 23. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak az orvos javaslatára
2018. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha sok pénzed van veszel egyet majd fogadsz egy magándokit majd beteteted magadnak... Persze ez nem 2 forint és inkább amerikában "divat" az öreg gazdagok között akik örökké akarnak élni.


Bár ott inkább a másik kütyü a divat aminek a neve nem jut eszembe...

Szívmegálláskor újraindítja a szívet.

2018. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eleve egy orvos az, aki behelyezi. Nem tudom, mi a kérdésed igazából. Még a magándoki se fogja neked beültetni kivizsgálás nélkül, mert megüti a bokáját, meg meghalsz, maximum ha kimész pl. Ukrajnába és egy hentesüzem-szerű pincében belédrakja valami kontár maffiatag, iszonyatos pénzekért...
2018. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!