Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas pulzus. Semmi baja a...

Magas pulzus. Semmi baja a szivemnek voltam mindenfele kivizsgaláson. Reggel suedek egy fél0.5 frontint es este egy felet. Mi lehet a magas pulzusom oka? fekszek vagy ülök akkor is 99 vagy 105 de az átlag mindig 86 es 90 közt van.

Figyelt kérdés

2018. szept. 18. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent a "mindenféle kivizsgálás"? Szívultrahang volt? 24 órás Holter?

Miért szedsz Frontint?

2018. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia kerdező vagyok. 24 oras ekg .terheléses ekg. es szívultrahang. És azért szedem mert szorongok idegesebb voltam anyukam elvesztése miatt. de már 4 honapja szedem. es a pulzusom csak ugy szaladgál egésznap.
2018. szept. 19. 06:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Sajnálom. :(

Akkor úgy tűnik, hogy valószínűleg a vegetatív idegrendszer miatt van a probléma, tényleg nincs szervi baj.

A Frontin elvileg segít, gyakorlatilag meg láthatóan nem. Amúgy sem jó rászokni, nagyon erős függőséget tud okozni.

Szerintem próbálkozz természetes megoldásokkal: gyógynövényes nyugtatókkal, nyugtatóteákkal, relaxációs technikákkal. És sportolj rendszeresen, de egyelőre ne erőltesd túl magad, csak ha már megerősödték kicsit. (Érezni fogod, hogy egy idő után már nem megy fel olyan gyorsan a pulzusod mozgás hatására, meg nem is olyan magasra, és akkor a nyugalmi pulzus is jobb lesz már.)

2018. szept. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Igen en is erre gondoltam a vegetativ idegrenszerre. Ma már egesznap 54 es 69 közt volt. Szédelegtem is és fáradtabb voltam..
2018. szept. 29. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!