Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltörhetett az ujjam?

Eltörhetett az ujjam?

Figyelt kérdés
Reggel elestem a vizes kövön és nagyon bevertem a gyűrűsujjam a lépcső élébe, ahogy a kezemre ráestem. Feldagadt csúnyán, lila és nem tudom csak kicsit behajlítani. Ha nem mozgatom, akkor viszont nem fáj csak kicsit. Ha mozgatni próbálom, akkor fáj nagyon. Elmenjek reggel a balesetire megmutatni? Bár szerintem csak zúzódás.
2010. jún. 22. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj csak el. A zúzódás nem jár dagadással, a mozgásra fellépő fájdalom pedig lehet törés tünete is. Ha nem törés, csak tettél egy utat az orvoshoz, de ha az, és nem kezelik, akkor rosszul forrhat össze, és egész életedben fájdalmaid lehetnek vele.
2010. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadtam a tanácsodat és elmentem az orvoshoz. A röntgen törést nem mutatott, de a szalagok sérültek ezért sínbe kellett tenni az ujjam :S De közölte a doki, hogy a törés nem látszik elsőre mindig ilyen sérülésnél, úgyhogy két hét múlva újra megröntgenezik.
2010. jún. 23. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!