Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kedden bevertem a nagylábujjam...

Kedden bevertem a nagylábujjamat, nem vittem dokihoz, most tiszta kék meg lila az ujjam. Eltörhetett vagy zúzódott?

Figyelt kérdés
Akkor hirtelen magyon fájt, később már kezdett elmúlni, úgy voltam vele hogy ebcsont beforr meg elég gyakran töröm-zúzom magam szal nem foglalkoztam vele, de még mindig fáj és lila :S
2009. aug. 13. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz. Ő többet tud mondani, mint mi így neten keresztül.
2009. aug. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"nem vittem dokihoz" - elképzelem, amint nyújtod szegény nagylábujjad a dokinak a ... tenyeredben:):)
2009. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A doki akkor sem csinál vele semmit, ha eltört vagy zúzódott, ugyanis lábujjat nem szokás gipszelni. Ők is azt mondják, hogy meggyógyul magától. Max ad rá valami kenőcsöt, hogy a duzzanat és a véraláfutás hamarabb elmúljon.
2009. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Párom poár hónapja a busz után futott, és elhasalt a járdaszegélyben. A térde miatt mentünk orvoshoz, de azza minden rendben volt, a nagylábujja tört el. Neki se gipszelték be, csak kontroll röntgent rendeltek el egy hét múlvára, hogy elmozdult-e.
2009. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bevan dagadva? ha nincsen akkor nemtört el. a lilás kékezés majd elmúlik. ha nemteccik, vegyél rá lioton gélt,.
2009. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kicsin be van dagadva, tegnap jobban bevolt
2009. aug. 13. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!