Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a bajom? Folyton köhögési...

Mi a bajom? Folyton köhögési rohamok gyötörtnek de nem tudom miért.

Figyelt kérdés
1 hónapja már hogy a semmiből elkezdtem köhögni később súlyosbodott köhögési rohamok gyötörnek, a szememből a könny is kijön,és sűrű átlátszó (slájmot) váladékot köpök. Voltam orvosnál 2 hete antibiotikumot írt de csak a gyulladást vitte le a roham megmaradt. Voltam pulmonológusnál ő meg adott asztma ellleni pipát de nem használ mert szerintem nem vagyok asztmás akkor mit csináljak?
2010. jún. 21. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Párásíts az otthonodban, illetve, ha túl párás -ne adj ég penészes is - a lakásod, szárítsd a levegőt. Az ágyneműidet, matracodat cseréld antiallergénre, mosd ki mindet magas hőfokon. Alaposan takaríts, portalaníts a lakásban. Végül inhalálj sós vizzel, hasonlóan hatásos, mint a sóbarlang.

Azért, ha a pulmonológus szipkát írt, azt komolyan kellene venned. A szipka használatának szükségessége nem egyenlő az asztmával. Próbálj visszaemlékezni, hogy mikor kezdtél köhögni, akkoriban hazahoztál-e egy új növényt, vettél-e egy új ruhát, vagy egyszerűen egybeesik-e az időpont valamelyik allergén növény virágzásával. Kérhetsz allergiatesztet is.

Bízom benne, hogy valamelyik tanácsom segíteni fog.

2010. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de az allergia kizárható mert szedek rá gyógyszert , a ruha nem hiszem a szipkát használom ,és fogom is de nem hiszem hogy segít de kipróbálom a sós vizet hátha használ,de remélem hamarosan meggyógyulok.
2010. jún. 23. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!