Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ha tüszős mandulagyul...

Normális ha tüszős mandulagyulladásom van és közben enyhe köhögési ingerem is van?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem mikor belázasodtam és elkezdett fájni a torkom, mert pont akkor egy hete jöttem haza Londonból, és kérdéses volt, hogy esetleg sertésinfluenza. Elmentem orvoshoz, aki tüszős mandulagyulladást állapított meg, felírt rá egy antibiotikumot, amit azóta rendesen szedek. De másnap enyhe köhögési ingerem is lett. Mandulagyulladás mellett normális ez? Nem vészes, de én addig nem tudok megnyugodni amíg nem gyógyulok meg teljesen :S
2009. máj. 14. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen normális.Lehet hogy nem csak tüszös mandulád van hanem egy kicsit le is rakódott ami ingereli a légutat.
2009. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!