Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le bénultam, nem nyílt ki a...

Le bénultam, nem nyílt ki a szemem miért?

Figyelt kérdés

Az este mikor próbáltam elaludni (fáradt voltam már) az történt,hogy olyan volt mintha álmodnék de még hallottam mindent körülöttem.A szüleimet a kutyákat,mindent.A szemem előtt rémképek voltak,el akartak kapni,elsötétült minden és ki akartam nyitni a szemem és nem tudtam az egész testem megbénult és csak nyöszörögtem.A szüleim jöttek be a hangok hallatán és ők feszítették szét a szemem amire már a testem is újra mozgott.Mitől lehetett ez?Nagyon rossz volt.Volt már hasonló de akkor stresszes voltam,most egyáltalán nem vagyok az.Teljesen kiegyensúlyozott és nyugodt életem van.

Valaki valami ötlet?

18/L



2018. aug. 8. 05:20
 1/2 anonim válasza:
100%

Amit leírtál nagyon hasonló az alvási paralízishez, olyat már énis éltem át, és nagyon ijesztő. Lebénulsz és hallucinálsz, ez az alvás és az ébrenlét közötti állapot.

Elalváskor amugy az agy úgymond lebénítja a végtagokat stb, hogy elkerülje azt hogy pl ha álmodban futsz, akkor az ágyban is elvégezd ugyanazokat a mozgásokat.

2018. aug. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem hozzászólóval. ha legközelebb hasonlót tapasztalsz már nem lesz annyira ijesztő. velem is előfordult már hasonló ébredéskor... második alkalommal már nem paráztam rá, mert tudtam mi a helyzi :DD "ah, nemár.. már megint.." :D
2018. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!