Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrdaganat lehet 19 évesen?...

Orrdaganat lehet 19 évesen? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Kb egy évvel ezelőtt fedeztem fel a bal orrcimpamban. Közvetlenül az orrbemenetnel egy csomót. Nagyon kemény, mintha valami porc lenne. Akkor is nagyon megijedtem, majd a ful-orr gegeszeten és a borgyogyaszaton is megnyugtattak, hogy ilyen az orrom. Többször rakerdeztem, hogy nem-e valami rosszindulatu. Azt mondták, hogy nem. A csomó mérete nem változott viszont a csomó felett egy ponton érintesre gyakran szúrt egy picit, de olyan jelentektelen volt, nem törödtem vele, viszont most kicsit jobban és megneztem és kozvetlenul a csomó felett van egy pici, valadekozo seb. Attól van ez a szuro fájdalom. Viszont nagyon megijedtem, mivel eddig is fajdogalt így biztos nem most alakult ki a seb. Lehet, hogy már egy éve folyamatosan sebes csak észre se vettem. Nagyon félek, hogy daganat. 17-18 éves koromban dohanyoztam, de nem sokat. Mennyi az esélye, hogy ez daganat? Egy év alatt nem nőtt/változott volna, ha az? Lehet, hogy maga a csomó irritalja ott az orrot és attól fajdogal/sebesedett ki?
2018. ápr. 29. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Mitől lenne egy váladékozó seb daganat?

Szerintem ez hülyeség.

De ha nagyon aggódsz, elmehetsz megint a fül-orr-gégészetre.

2018. ápr. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam még, hogy tavaly állandóan ott járt a kezem (nyilván nem társaságban), mert zavart és nezegettem. Lehet most sokszor odanyulok automatikusan sakk észre sem veszem és az sebesiti ki. Ugye egy év után lenne más tunete is egy rosszindulatú daganatnak? Egészen pontosan 2017 január végén vettem észre először de nyilván nem egyik napról a masikra került oda.
2018. ápr. 29. 00:37
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
jézusom....dehogy daganat :D
2018. ápr. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Készülj fel, de nekem is van olyan csomó, kettő is, egy-egy a két orrlyukamban.
2018. ápr. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!