Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 évesen 47 kg sok?

12 évesen 47 kg sok?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, 166 cm. Nem rég olyan 48,9 voltam. Volt amikor már 49 is. Viszont most szerencsére fogytam. Ennek ellenére még mindig kövérnek látom magam,a többi korombeli 40 kiló körül mozognak, mindig szégyenkeztem tesin.Igyekeztem elbújni mindenki elől.Akkor a többiek nagyon sokat bántottak, mindennel. Egyszer felvettem egy feszülős pólót és egy sortot. Persze rögtön belém kötöttek, azóta nem mertem úgy öltözködni. Mindenemet elrejtettem. Szerencsére azóta nem járok abba a közösségbe,magántanuló lettem. Viszont még mindig nagyon kövérnek látom magam. A fiúk rám se néznek, és biztos vagyok benne hogy a külsőmmel van bajuk. Egy párszor már szóvá tették hogy mennyire ronda és formátlan vagyok. Egyre kevesebbet eszem,és egyre több ételtől undorodom. Szinte majdnem hányok tőle. Valószinűleg emiatt is fogytam. Egyszer már próbálkoztam hánytatással,de nem ment. És hogy olvastam,többet árt mint használ. Igy más "praktikát" kell hogy alkalmazzak. Undorodom attól aki vagyok. Mindig azon gondolkodom hogy mennyire kövér vagyok. Biztos emiatt nem szeret senki, amiért ronda és kövér vagyok. Szerintetek 12 évesen, sok a 47 kiló?

2018. márc. 23. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér. Valószínűleg korábban kezdtél érni, mint a többiek, ez a bajuk. 1-2 év múlva egész másképp fognak veled beszélni a fiúk...
2018. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
166 cm- hez a 47- 49 kg, ideális testsúly, sőt, inkább egy kicsit alatta van. Semmi okod kövérnek látnod magad, plane fogyókúráznod.
2018. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!