Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Először februárban történt, hogy menzesz alatt első napján mászkáltam és kezdtem rosszul lenni, hazasiettem, de akkor melegem, hanyingerem lett, fájt a fejem, szédültem, dugult a fülem, ment el a látásom, azt hittem elâjulok, el is hánytam magam és a hasamba akkora görcsök jöttek, de nem az a szokványos menszi alatt lévő görcsök, annál legalább 5x nagyobb görcsök. Körülbelül egy óra múlva jobban lettem, de a görcs nem szűnt, csak egy fél nap után csillapodott.

Ezután több ilyen nem volt a mai napig, mert ma (tegnap jött meg) boltba voltam és újra ellezdődött a szédülés, hányinger, fej fájás, fül dugulás, de szerencsére itt a látásom nem ment el, illetve hamar jobban is lettem, de a hasam picivel később újra elkezdett ugyanúgy görcsölni, mint februárban. Ez mi lehet?

Alapból is nagyon szoktam görcsölni, de ennyire még sosem.


17/L


2018. ápr. 3. 23:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!