Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek a jövőtől, hogy nem...

Félek a jövőtől, hogy nem lesz munkám, de ha lesz is akkor kevés fizetéssel . Aggódom a rossz élet miatt! Mit tehetnék? 15/L

Figyelt kérdés
Jelenleg gimnázium első osztályában tanulok gyógypedagógiai aszisztensenek-családsegítő munkatársnak! 5 évig,5.osztály végén 3 szakmám lesz gyógypedagógiai aszisztens(1) családsegítő(2) és óvodai dajka (3) +érettségi! Idén nyáron már megyek dolgozni,de mostanában teljesen kétségbe vagyok esve ha lesz is munkám kevés fizetéssel. Számomra nagyon fontos az,hogy ne robotként éljem az életemet,és ne napról napra. A kineziológián gondolkoztam még,mindenféleképpen emberekkel foglalkoznék esetleg még a környezet/állat védelem jöhet szóba,valamiért nem tudom élvezni a jelent,pedig még van időm . Egyetemre azért nem szeretnék menni,mert úgy gondolom elvesztegetett idő, minnél hamarabb a saját lábamra akarok állni,és nem pedig Anyukámra támaszkodni. Mit tehetnék annak érdekében,hogy ne ezen gondolkozzak? Mi a véleményetek erről?
2018. jan. 13. 12:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Hupsz! Most láttam véletlen rossz kategóriába írtam a kérdést
2018. jan. 13. 12:20
 2/3 A kérdező kommentje:
Inkább megyek olyanhoz aki kevésbé tehetős,de legalább szeret...
2018. jan. 13. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szeretnélek cica! :)
2018. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!