Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehetek mostanába rosszul?

Miért lehetek mostanába rosszul?

Figyelt kérdés

Olyan furcsán érzem magam mostanában... fáj a fejem, állandóan fáradt vagyok, hányingerem van és meg-megszédülök... Terhes nem hinném hogy vagyok, mert a párommal óvszerrel védekezünk MINDÍG. Azonban mostanába elég rendszertelen életet érek, összevissza eszek. Lehet hogy vitamin-hiány? vagy életmód váltás segítene?

köszönöm előre a válaszokat.

18/L


2010. jún. 4. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a rendszertelenséged előtt, ügyeltél a táplálkozásodra, persze meg volt a reggeli, ebéd és vacsora, akkor feltételezem, felborult nálad az anyagcsere. Vagyis sokkal alacsonyabbak lettek a vércukraid, és emiatt van a panaszod, és emiatt akár vitaminhiány is felléphetett nálad, például vashiány. Próbálj meg újra renszeresen étkezni, és egy kis Supradyn vitamint bogyózgatni.
2010. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az életmódváltás biztosan jót tenne, a rendszertelen evés sok minden panaszt okozhat, kiürülhetnek az ásványi sók a szervezetedből, vagy lehet vitaminhiányod. Fiatal vagy, így gyorsan, könnyen menne, megszoknád és sokat segítene. tarts tempót az evésben, jelölj ki időpontokat az evésre, és igyekezz mindenféle tápanyagot enni egy nap alatt (szénhidrát, fehérje stb... tehát egyél zöldséget, gyümölcsöt. húst, gabonát, stb). Igyál sokat. Szedhetsz étrendkiegészítőt addig is, amíg be nem állsz a rendre.


Egyébként én abszolút egészségesen élek, sportolok is, nagyon keveset vagyok rosszul, de mostanában nekem is voltak olyan unblock rosszulléteim (fejfájás, tompaság, stb). Az orvos kiderítette, hogy enyhén frontérzékeny vagyok, az esős párás időjárás megvisel, főleg ha ilyen tartós. Nem lehetetlen, hogy veled kapcsolatban is közrejátszik ez.

Állítólag lassan elmúlik a rossz idő, de az életmódváltás azért tanácsos.

Sok sikert!

2010. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ezek vannak,pedig egészségesen táplálkozom meg bicajozok stb.Lehet hogy frontérzékeny vagy.De ha nagyon rosszul vagy menj be ügyeletre szerintem!
2010. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!