Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leszokás. Tünetek. Normális?

Leszokás. Tünetek. Normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


13 év után valamiért úgy döntöttem leszokom a dohányzásról...az elmúlt 13 évben max 1 nap volt amikor nem gyújtottam rá és a mai (tudom sokaknak nem nagy dolog, de ők még nem bagóztak) a 3. napom...


Ez okés is lenne viszont arra keltem, hogy bevérzett a bal szemem és olyan furán érzem magam napok óta. Mivel előtte ilyen nem volt sejtem van közte összefüggés. Szóval a sok pozitív mellett vannak negatív dolgok is...


Tapasztalt már vki hasonlóakat és lehetnek ezek az elhagyás tünetei vagy ezek között nincsen összefüggés?


Köszi a segítséget,


2010. máj. 31. 06:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Én is most szokok le. Piáláshoz viszont szívom továbbra is, csak úgy általában nem (néha még igen). Nekem napi egy doboz volt az adagom. Nekem semmi ilyen tünet nem jött elő.

Volt viszont egy kollégám, aki az első leszokási kísérleténél mindenféle gyomorpanaszok jöttek elő. Utána visszaszokott, a panaszok elmúltak. Azóta úgy tudom már megint letette.

2010. máj. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazság szerint azóta nem piáltam, szóval a neheze még hátra van... de kitartást! :)


Ezek a rohadt tünetek meg vagy ettől vannak vagy nem...majd elmúlik.


Amúgy én is napi 1 dobozzal toltam...

2010. máj. 31. 06:56
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem légszomjam volt
2010. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!