Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy sokkal jobban bírom a hideget mint mások?

Figyelt kérdés

Mikor más már pulcsiban jár, én még mindig nem fázom pólóban és rövidnadrágban sem.

Nyáron viszont állandóan megsülök. Akkor is folyik rólam a víz, amikor másokon egyáltalán nem.

Ezen lehet változtatni? Vagy ez genetika?

Nincs semmilyen releváns betegségem tudomásom szerint. És elhízva sem vagyok.


Köszi az értelmes válaszokat!



2017. okt. 7. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés, nem lehet rajta változtatni, de szerintem nem is kell. Én is ilyen vagyok. Kabát évek óta nem volt rajtam, mert nem volt annyira hideg. Kesztyűm, sálam nincs is, pedig telne rá. - 10 fokban sportcipőben, egy szál pulcsiban szaladgálok, ami pazar. Az más kérdés, hogy + 30 fokban el akarok pusztulni. Más meg fordítva van.
2017. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
én is így vagyok csak én nagyon kövér vagyok. Az anorexiás ismerőseim 40 fokban megfagynak.
2017. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is igy van! :)

Amióta elkezdtem sportolni, diétázni, akkor sokkal jobban javult a közérzetem, jobban birom a hideget is.

2017. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, sokan vagyunk ilyenek, alkati kérdés. Nem az a normális, ha valaki húsz fokban már vacog, mert elhalt a perifériás keringése. Én sem bírom a nyarat, télen viszont elég egy blúz vagy egy hosszúujjú póló (egész évben így járok), amire csak azért kapok fel egy leheletvékony vízlepergető kabátot, mert tetszik, ahogy lobognak a szárnyai. Sovány vagyok, a vérnyomásom alacsony, ahogy öregszem, úgy leszek egyre hidegtűrőbb.
2017. okt. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!