Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menstruálok és elviselhetetlen...

Menstruálok és elviselhetetlenül fáj a hasam is és a derekam is mit tegyek h enyhítsem? A gyógyszer nem segített

Figyelt kérdés
légyszi írtjatok szörnyen fáj :S
2010. máj. 28. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs más ötletem mint a gyógyszer. Próbálj ki másfajtát. Algoflex-M, Cataflam+Nos-pa. Nekem ezek enyhiteni szokták, ha nem is múlik el teljesen. Esetleg meleg borogatás a hasadra, derekadra.

Kitartás.

2010. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szoríts a hasadra párnát, vagy engedj forró vizet valamilyen üvegbe, és azt szorítsd a hasadra...Esetleg fürödj meg melegvízben. Igyál egy kis gyógyteát is.

És én azt is olvastam, hogy a fenék felett közvetlenül vannak ilyen pontok, amik összeköttetésben állnak a méhhel, itt masszírozd körkörös mozdulatokkal, ez is jó lehet.


Remélem tudtam segíteni, és kitartás(:

2010. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Algoflex-M nekem mindig segít.
2010. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

algoflex m sárga tablettája ugyanaz, mint a nos-pa. a nos-pa viszont cataflammal olcsóbb és szerintem erősebb.

háziorvos felírja. a nospa meg azt hiszem vény nélküli. melegvizes palackkal próbálkozz és húzd fel kicsit a lábad oldalt fekve. nekem be szokott válni.

2010. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mesulid por. Vényköteles,de tuti a hatás! Nekem csak ez használ!
2010. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösszönöm mindenkitől a melegvizes palack sokat segített :)
2010. máj. 28. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:
régebben volt ilyen hastapasz, aktív szénnel, melegített, jó volt.
2010. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!