Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Piros arc. Mit tehetnék ez ellen?

Piros arc. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
nos..mindig azt veszem észre h tök vörös a fejem az orrom és az arcom ..bármit csinálok..felkelek..leülök emberek között vok...szerintem szorongás miatt van..de nagyon megkeseríti az életem..amikor reggelente fel kelek nagyon rosszul érzem magam..nem merek belenézni a tükörbe stb..amikor a barátommal vagyok folyton vörös ..és ezt nagyon cikinek érzem:/..szóval nemtom mit tudok ez ellen tenni..légzés gyakorlat vagy mit..amugy nagyon sokan mondták h szép lány vagyok és rossz hogy ez miatt csunyának érzem magam:S..és nagyon fehér a bőröm ..igy meg még rondább:S bármit csinálok attól félek hna megint vörös leszek és ezt más meglátja..:S..szóval szeretnék szép normális arcbőrt...az alap szinemet segitsetek kérlek...17/L
2010. máj. 27. 18:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nem.. -.-
2010. júl. 20. 17:01
 12/12 srappy válasza:
Az Aloe Vera First az gyógyszertárban kapható(ha igen akkor vény nélkül vagy azzal?) vagy nagyobb hipermarketekben megtalálható?
2010. júl. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!