Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet enyhén nehézlégzésem?

Mitől lehet enyhén nehézlégzésem?

Figyelt kérdés

Régen volt mellhártyagyulladásom ami arcüreggyulladásból alakult ki ami 1 nap alaltt el is múlt antibiotikum és kamillázgatással (Mármint a nehézlégzés része ). Nyáron megint volt 2x, hogy éjszaka felkeltem és alig kaptam levegőt és mind2 éjjel pontban hajnali 3 környékén volt. Ott persze előző nap úgy aludtam, hogy nyitott ablak és kitakarva és hajnal hűvös is lett így kiindulva abból, hogy biztos meghültem.

Most megint előjött egy pár napja, de annyira enyhe, hogy egésznap észre se veszem. Egyedül lefekvésnél veszem észre, de ott se az, hogy na akkor alig kapok levegőt, hanem enyhén tehát csak zavaróan veszem észre, hogy picivel kevesebbnek érzem a levegőt.

Mikor mellhártyagyulladásom volt mellkasi röntget csináltak és semmi rosszat nem mutatott ki. 2 hete voltam tűdőszűrésen ( munka miatt ugye minden évben kell ), de semmit nem mutatott ki. Kicsit huzatos helységben dolgozok, de felvagyok öltözve rendesen. Lehetséges e, hogy csak meghültem vagy megfáztam? Ja és orromat is fújom enyhén, csaka jobb van bedugulva és szinte csak vízet fújok ki. Amiket pedig olvastam neten ott kicsit komolyann problémákat raknak még a nehézlégzés mellé amik nálam nem jelentkeznek. Néha sipólos hang, de azt is néha és halkan.

24F


2017. szept. 23. 18:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!