Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek ropognak az izületei,...

Kinek ropognak az izületei, és melyek? Van rá mód, vagy valamilyen megoldás, h "elmúljon"?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem ropognak, de nem ismerek megoldást rá.


18.L

2010. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a térdizületeim, ha leguggolok
2010. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ujjaim ropognak, időnként a derekam is. Rengeteg ilyen kérdés volt már, és én sokszor leírtam, hogy nem kell vele foglalkozni, nincs jelentősége. Ez csak egy vákuumhatás hangja.
2010. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hátam, vállam, térdem, bokám, csuklóm, ujjaim... mindenem ropog:S 20 éves vagyok és gyakorlatilag nincs porc az ízületeimben, szóval még fáj is...:S
2010. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöma válaszokat!

Utolsó válaszoló, nincs porc az izületeidben? Ezt honnan veszed? Diagnózis, vagy csak rámondtad, mert azt el tudom képzelni, h ok pl. térdedbe kopott vagy vmi, de h sehol se lenne meg a porc. Szóval?:)

2010. máj. 26. 21:59
 6/11 anonim ***** válasza:

A ropogás nem jelent feltétlen rosszat de ha fáj is akkor már gond van valszeg ízületi gyulladás. A ropogás arra utal, hogy nincs elég ízületi folyadék.

Ami erre jó az az ásványi anyag és az ízületvédő.


Keressetek rá:

Biotech - multi mineral

Bioteck - Artho guard

2010. máj. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21:55 vagyok. igen, van róla papír:( orvos mondta, hogy attól fáj mindenem. sajnos az erős porckopás öröklődő a családunkban...20 évesen mindenfélét szednem kell rá..:S
2010. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én mindenhol ropogok és az ujjaimat és a nyakamat szándékosan is ropogtatom, de már nem tudok róla leszokni.:S És fogalmam sincs, hogy van-e megoldás rá! :(
2010. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21:06: 12/L vagyok
2010. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

igen ropognak,ujjam,csuklóm,nyakam,gerincem,térdem,sarkam,lábujjaim..

és nem tudok mit kezdeni velük:Smindig mindenki rám szól h ne csináljam mert remegni fog a kezem,de ha nem ropogtatom ki akkor fáj..:S

2010. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!