Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Hidrogén Peroxid mennyire...

A Hidrogén Peroxid mennyire mérgező?

Figyelt kérdés
Vannak nekem 10 cm es Star Wars TCW fehér klón katona figuráim, amik már eléggé besárgultak.. És olvastam, hogy a Hidrogén Peroxid segíthet. Csak nem tudom, hogy ez mennyire mérgező belélegezve. Én panelban lakom, és csak az erkélyen tudnám be áztatni a figuráimat.

#hidrogén-peroxid #Műanyag sárgulás
2017. szept. 2. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyitől semmi bajod nem lesz. Sebek fertőtlenítésére használják főleg. Mondjuk én egy kis vízzel hígítanám, takarékosabb és úgy is kifehéríti.
2017. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszod! Még annyi lenne, hogy a Hidrogén-Peroxid bántja a figurák festését?
2017. szept. 2. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Na hát ezt sajnos nem tudom, mert én csak köröm fehérítésre használom. Szerintem próbáld ki először egy kis részen. Mondjuk egy hidrogén peroxidos vattakoronggal töröld át ott, ahol nem nagyon látszik, ha leszedi a festéket.
2017. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!