Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosszullétem ok mi lehetett?

Rosszullétem ok mi lehetett?

Figyelt kérdés
Szombaton délután ittam 2 0.33 literes Sommersby-t, ami almabor, vagy hasonló. A lényeg, hogy édes alkoholos ital. Fogyasztása utána rosszul lettem, nem mertem felállni, menni, csak ülni és nagyon izzadtam, és alig kaptam levegőt. Kb 10-15 perc alatt elmúlt. Este 4 vodkanarancsot ittam, összesen 2 dl vodkát 4 dl naranccsal, és megint rosszul lettem ugyanúgy. Azt mondta a társaság, lehet nem ártana cukrot nézetnem. Felfigyeltek arra is, hogy nagyon sok vizet ittam, pedig söröztünk is, mégis állandó szomjúság gyötört. Amúgy nem kávézom, sós nasit szeretem, a sós ételeket, tehát édeset nem eszek, nem iszok, és félek, lehet azért lettem rosszul mert gond van. Valaki tapasztalat, ötlet? Holnap megyek vércukrot méretni. 26/N
2017. júl. 24. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég kevés ez az alkohol mennyiség,csináltatnék vérképet,megnézetném a cukrot,stb.
2017. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!