Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami megcsípett! Nem tudom,...

Valami megcsípett! Nem tudom, hogy mi lehetett az, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Jöttem haza a boltból és belenyúltam a zsebembe amikor megcsípett valami.A szúrás helyén csípett és mire hazaértem lett ott egy fehér folt egy piros pöttyel a közepén :S

Egy nagyon picit duzzadt meg(épphogy érezni lehet.

Szerintem megnyomtam a bogarat és azért csípett meg.Olyan sárgás cucc volt a kezemen (olyan mint a katicánál).


Lehet,hogy valami katica volt ? :S Vagy mi lehetett az ?

Bekentem Fenistil-el,hátha jobb lesz tőle.Már nem fáj,de ilyen csípésem még nem volt,szóval kicsit meg vagyok ijedve.


Mit csináljak vele ?Elég rá a Fenistil ?



2017. máj. 14. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, ne aggódj, ha nem múlik vagy fáj, ráérsz akkor orvoshoz menni. Egyébként ők sem tudnak vele mit kezdeni, nekem még amikor fel is dagadt, akkor sem írtak semmit, vizes ruha és ennyi. Elmúlik. Lehet, méhcsípés?
2017. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kenegesd a fenistillel, de ha bepirosodik, megduzzad, akkor mutasd meg orvosnak.
2017. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!