Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzünk néha nyomást...

Miért érzünk néha nyomást alváskor, mintha valami megfogta volna a testünket?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó helyre tettem-e a kérdést, de remélem, lesz, aki tud erre válaszolni.


Tegnap este alvás közben olyan érzésem támadt, mintha valami megfogta volna a lábamat. Fel is ébredtem és az érzés rögtön meg is szűnt. Nem először fordult elő, mert máskor is éreztem ilyet. Arra is emlékszem, hogy pár éve a hátamon olyat éreztem, mintha egy óriási, három karmú szörny karmolta volna meg a hátamat. Erre is felébredtem, nem éreztem fájdalmat a hátamon.

Tudom, azzal akartok majd viccelődni, hogy a szellemek műve ez, de nem hiszem :D

Mások is éreztek ilyesfajta nyomást alvás közben. Barátnőm 4 éve volt kórházban és mesélte, hogy éjszaka a bal karján kézszorításokat érzett. Azt hitte, a doki csinálta ezt, de mikor kinyitotta a szemét, nem látott senkit a közelében. A betegtársai meg aludtak.



2017. júl. 13. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis
2017. okt. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, lehet hipnagógia is
2017. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!