Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen alvászavar lehet?

Ez milyen alvászavar lehet?

Figyelt kérdés
Ebben a félévben délelőtt volt minden órám és nagyon "tönkretett". Mindig is éjszakai ember voltam, dél körül keltem és 2-3-ig maradtam ébren. Most viszont, mióta muszáj volt reggel bejárnom, úgy érzem, nem tudok eleget aludni. Reggel bementem egyetemre, délután 2-4 felé végeztem, hazaértem, egyből mentem aludni, felkeltem utána edzeni 1-2 órára, aztán aludtam tovább, olykor 12 órákat is egy nap alatt, még ha nem is egyhuzamban. Egyszerűen ha reggel fel kell kelnem, utána az egész napom alvással megy el, holott régebben, mikor nem 7 körül keltem, hanem 11-12 felé (előző félévekben az óráimat sikerült délutánra rakni), rendesen 8 órát aludtam és elég is volt, tudtam mellette mindent csinálni. Most pedig teljesen ki vagyok készülve és nem is akar visszaállni a rendszer, rengeteget alszom és nem elég. Mi ez és mit tehetnék ellene? :(
2017. máj. 31. 14:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!