Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy nem tudok...

Bmasdmfadms kérdése:

Miért van az hogy nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Pontosan 2 hete történt nem tudtam aludni 36 órán keresztül és azóta ez most fordul elő másodjára Az utóbbi 2 hétben amúgy is nehezen ment az alvás. Az elején még rá szorongtam hogy nem tudok elaludni és már mikor felkeltem akkor féltem hogy este nem tudok aludni. Altatót próbáltam de nem segített semmit. Az alvási? Szokásaim alapból is furák például hajnali 3 kor alszok el és délután 1 fele kelek. Már évek óta változó hogy mikor alszom el. De a legtöbbször akkor gond nélkül aludtam. Tegnap éjszaka hajanli 4 kor feküdtem le és délután 3 ig forgolódtam az ágyban. Szerintem aludtam vagyis végig valahogy tudatomnál voltam de volt mikor kimaradt pár óra. Szóval forgolódtam de nem vagyok kipihent szóval nem volt nevezhető nagyon alvásnak. Igazából nem nagyon stresszelek rá a dologra mint az elején csak azért rossz hogy álmos vagyok?

#alváspara #inszonómia
2017. ápr. 20. 20:09
 1/1 A kérdező kommentje:
"magas a pulzusom" gondoltam pajzsmirigy túlmüködésre mert arra is jellemző tüneteim vannak. Folytonos szomjúság és vizelés.
2017. ápr. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!