Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell jól aludni?

Hogyan kell jól aludni?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen alszom el és reggel mindig kómásan ébredek.A nap folyamán sem vagy túl éber.Nem alszom el órán,de elég kimerültnek érzem magam olykor-olykor.

Szüleimet és tesómat is figyeltem,hogy ők mennyi idő alatt alszanak el (pl.tévézés közben néztem őket)

Mindhárman becsukják a szemüket és pár perc alatt már alszanak is.Apánál ezt onnan tudni,hogy nekiáll horkolni.

Én meg csak fekszem az ágyban és nézek ki a fejemből.

Volt hogy olvastam előtte,volt hogy tévéztem.Na ilyenkor elönt a fáradság és alig tudom nyitva tartani a szemem , DE,miután leoltom a lámpát/kikapcsolom a tévét ,olyan gyorsan kimegy az álom a szememből,hogy csak na,és onnantól kezdve várhatok megint.

Ennyi történik :

-fekszem az ágyban,nézelődök a szobámban,forgolódok,unatkozom aztán egyszer csak reggel lesz és hulla fáradt vagyok.

20:00 már ágyban vagyok,a matrac nagyon kényelmes.

A szemem alatt minden reggel karikák vannak,volt hogy úgy néztem ki,mint aki elmegyogyóból szökött !


Hogyan tudnék jól aludni ?Van valami titka ?Tea esetleg ?


14l



2017. ápr. 18. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobban le kéne fárasztanod magad. Felesleges este 8-kor lefeküdnöd, ha úgysem tudsz elaludni. Inkább menj futni, egy jó fél óra a szabad levegőt, megmozgatod magad, utána egy kellemes zuhany, egy kamillatea, és tutira jól alszol.
2017. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én sem tudtam sosem. De a hét közepére már megy, mert addig kifáradok. Aztán meg az a baj, hogy kevés a 7-8 óra.

18/F

2017. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!