Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap estétől néha irtóra...

Bulimic Royalty kérdése:

Tegnap estétől néha irtóra gyengének érzem magam plusz a szédülés, nem mindig, de néha így hirtelen nagyon és akár ülve is az ájulás kerülget sajnos. Olyan rossz. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Hogyha állok vagy megyek akkor meg kell kapaszkodnom valamiben.Elég alacsony a vérnyomásom 80/60,bár régebben is ilyesmi volt és nem voltak ilyen tüneteim,mint mostanában.Vashiányom is van kicsit attól lehet,vagy valami mástól? Hogyha állok vagy megyek akkor meg kell kapaszkodnom valamiben.

2017. ápr. 13. 13:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni,hogy az érdekes,hogyha mindent összeeszek és taccsolok(hányok)akkor egy 1-1,5 órára kicsit enyhül.De aztán később hirtelen újra nagyon rosszul vagyok..
2017. ápr. 13. 13:47
 2/5 Alain Delon ***** válasza:
Eszel rendesen? A vashiányra szedsz valamit, vagy pl. eszed a céklát?
2017. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vashiányomra vasvitamint szedek,amit felírtak.
2017. ápr. 13. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyolsvanas vérnyomásnál én is szédelegtem, igyál meg két nagy bögre vizet, és ha ennyire rosszul vagy, akkor menj el még ma orvoshoz, mert jön a 4 nap ünnep és csak ügyelet lesz.
2017. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,elmegyek.Köszönöm.:)
2017. ápr. 13. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!