Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt álmodtam, hogy öngyilkossá...

Azt álmodtam, hogy öngyilkosságot próbáltam elkövetni, de nem sikerült. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni egy álmom megfejtésében. Azt álmodtam, hogy öngyilkosságot próbáltam meg, de nem sikerült. Mit jelent?

Mostanában rengeteg a problémám, de nem fordult meg a fejemben az öngyilkosság gondolata.

Valamiért keresett a rendőrség, de tudtam, hogy ártatlan vagyok, és kiugrottam egy ablakon. Jah és szerepelt benne a legjobb barátnőm is, aki előtte próbált róla lebeszélni.

Ötlet?

Nekem már egézs nap ezen agyalok...


2008. okt. 12. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a rengeteg problémád miatt van, komolyabb jelentőssége nincsen. Lehet, hogy valami régebbi dolog nyomaszt. Legalábbis én sokszor olyanokat álmodok (amin napokig kivagyok bukva és csak kattog az agyam) ami több évre visszamenőleg lenne aktuális.
2008. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel az álommal semmi probléma: a félelmeidtől való menekülést szimbolizálja, és azt üzeni, hogy nézz szembe azokkal a problémákkal, amiket megpróbálsz elnyomni magadban.


Hasonló álmom volt nemrég nekem is, nekem erre ezt mondták. Úgy értve nálam annyiban volt már a helyzet, hogy nekem az egész szubkultúrámat elkezdték hatóságilag üldözni, de kb. holokauszt-szerűen: gettókkal, haláltáborral. Végignéztem, ahogy agyonlövik egy ismerősöm, aztán menekültem a barátaimmal, amikor hátulról eltalált egy golyó... Nem tudom, végül meghaltam-e, mert felébredtem. :P

Mindenesetre ez engem is elgondolkodtatott, úgyhogy megkérdeztem pszichológus ismerősömet, aki ebből a témából szakdolgozott. Ő említette a fenti lehetőséget... :)

2008. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előttem szoloval egyetértek,de tudnod kell,hogy az álmodban nem halhatszmeg mindg felébredsz elötte.Amugy ha sokat agyalsz a problémáid magoldásán és jármüröl álmodsz az jót jelent.
2008. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!