Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy daganat vagy csak...

Lehet, hogy daganat vagy csak vmi ciszta? (infó lennt)

Figyelt kérdés

Sokat szoktam focizni, így van is sok sérülés, horzsolás a lábamon. Egyszer a vádlim alatt megrugtakés egy pár nap múlva belilult. Jóvan akkor azthittem gyorsan elfog tűnni, mint a többi.

Pár hét múlva már azt vettem észre, hogy ott van valami pukli és még mindig lila, és ha végighúzom rajta a kezem akkor szúr ott annál a pontnál . Igazából még ekkor se nagyon foglalkoztam vele.

Szerintem 2-3 hónapja történt a baleset és még mindig ugyanolyan. Mostmár ott a pontnál érzékelhető valamilyen csomó(jobban szúr, mint az előtt) és kb. olyan széles mint a hüvelykujjam. Ha focizok akkor a sok futástól "megkeményedik" a vádlim, és ilyenkor a pukli is jobban megkeményedik.

Lehet, hogy baromságot kérdeztem mert nem hallottam még hogy ott lehet daganat, de attól még parázok. A héten persze megnézetetem a lábam egy orvossal.


Légyszives csak a kérdésemre válaszolni.


2010. máj. 9. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen Nekem is volt ütéstől!

Naponta 2-3X kentem, zúzódásokra való sportkrémmel(drogéria, patika) és elmúlt!

2010. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok köszi szépen, majd utánnanézek. Megnyugodtam :)
2010. máj. 11. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!