Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antibiotikum használata?!

Antibiotikum használata?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. 22 éves férfi vagyok. Csak pár szót szeretnék ejteni. Anno 3 éve elmentem bőrgyógyászhoz mert pattanásos volt a hátam is meg az arcom is és a mellkasom is kezdett már. Nem csak egyszerű pattanások lehetnek hanem ilyen gyulladtak is. Roaccutan-t írt fel nekem hisz az antibiotikum ezen segít. Életem legyszörnyűbb korszaka következett. Az oké hogy eltűnteti a pattanásokat de az orrvérzést nem. Hisz kiszáradtak a nyálkahártyáim és ha akár egy lufi is hozzáért az orromhoz elvérzett. Ajkaim is olyan cserepesek lettek hogy sebes lett.. Nekem ez nem érte meg. Kellemetlenebb az hogy bármikor elvérezhet az orrom és hogy sebes a szám. Abbahagytam a gyógyszer szedését majd mentem a Madarász kórházba és beforrasztották az orromban lévő ereket. Most 2017.01.19 van. Egy hónappal ezelőtt voltam újra bőrgyógyásznál. Direkt nyomatékosan kértem hogy nem szeretnék szedni antibiotikumot. Aztmondta jaaaj majd ő tudja. Sotret nevű terméket írta fel. Ugyanaz az eredmény. Mindenem száraz és folyamatos orrvérzés. Ráadásul meg is fáztam, az antibiotikum kikésziti az immunrendszert it. Nem éri meg.. inkább legyek akkor pattanásos. Elmentem fül orr gégészetre a helyi rendelőbe és aztmondták nemtudják összeforrasztani mert egyrészt megfázva nemtud hozzányulni másrészt nincs is ilyen forrasztója..... na mondom jó... Rutascorbin persze meg Vérzéscsökkentő kenőcs. Még arra rájöttem hogy orrspray-t sem szabad használnom. Egyből orrvérzés. Éjelente nyitott szájjal alszom sajnos mert mindkettő orrom bedugulva. Ha nem megfelelően fújom ki az orrom akkor ömlik a vér.

Tapasztalt orvosok, alternatív sámánok válaszát várom mit javasolnak mit tudnék csinálni. A szoláriumot próbáltam. Nemrossz. Eltűnteti a pattanásaimat de egy idő után újra előjönnek.

Ja a bőrgyógyász azt mondta hogy ez alkat kérdése. Nem lehetek allergiás semmire...


22/F J.Attila



2017. jan. 19. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
En beszedtem a sotretet, ugyanezek a tünetek jelentkeztek neutrogena krémek segítenek és az orrszarazsagra gyogyszertarba lehet kapni ilyen olajos cseppeket ami rengeteget segít. Hidd el nagyon megéri végig szedni a gyógyszert, gyönyörű lett a bőröm pedig az arcom a mellkasom és a hátam is full pattanásos volt...ha feladtam volna eletem végéig pattanasokkal vagy az azok utáni hegekkel lenne tele a testem. Ahhoz képest az a hét hónap gyogyszerszedes semmi...
2019. dec. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!