Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum kúra közben...

Antibiotikum kúra közben Lactiv és Floragyn használata hogyan?

Figyelt kérdés

Sikeresen összeszedtem egy kellemes kis tüszős mandulagyulladást. Az orvosom írt Augmentint, a legerősebbet. De már szedtem párszor ahhoz, hogy tudjam eléggé tönkreteszi a szervezetemet, a bélflórámat, hüvelyflórámat. Ennek megelőzése képpen ma az antibiotikum mellé vettem még Lactiv 20 szemes kapszulát, és Floragyn hüvelykúpot. A kérdésem az lenne, hogy hogyan használjam ezeket? A kúp oké, gondolom esténként kell egyet felhelyezni. De a Lactiv kapszulát hogyan? Reggel és este kell bevenni egyet, ugyan úgy, ahogy az antibiotikumot. Teszem fel 8-kor beveszem a reggeli adag augmentint, mennyi idő múlva vegyem be a Lactivot?


Elnézést a körülményes megfogalmazésért, remélem tudtok okosat mondani. Előre is nagyon köszönöm!


2010. jún. 30. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt utánanézhetsz


[link]

2010. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hasznos oldal, de sajnos amit én keresek, az nincs benne az adatbázisban. A Lactiv sem és a Floragyn sem.
2010. jún. 30. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!