Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mélyvénás trombózis?

Mélyvénás trombózis?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Volt itt vkinek mélyvénás trombózisa?Azt szeretném tudni,hogy ugyanúgy tud élni,mint előtte?Vastagabb maradt a beteg lába??Én egy 24 éves lány vagyok és nagyon szomorú,mert ilyen fiatalon lett ez a bajom.És nem birom magam túltenni rajta.Sokat sírok,hogy hogy fogok kimozdulni rövid ruhába?Mindenki azt fogja nézni,h vastagabb a jobb lábam!:-(Eddig mindig csinosan öltözködtem,megnéztek..De most...szégyenkeznem kell a lábam miatt!:-(Olyan rossz!Miért történt ez velem?:-(Bárcsak meghaltam volna!!!
2010. máj. 5. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Szépen rendbe fog jönni a lábad!A betegség nem válogat.Egyébként nem hiszem hogy az emberek azt nézegetnék az utcán hogy kinek melyik lába a vastagabb.Ha lehúzódott a gyulladás és a duzzanat olyan lesz mint volt a lábad.Ne idegesítsd magad feleslegesen.
2010. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!Biztos,h nem lesz vastagabb?Mert már fél éve történt.:-(
2010. máj. 7. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!