Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti szoktatok sportolni,...

Ti szoktatok sportolni, mozogni valamit?

Figyelt kérdés
Van energiátok munka, ügyintézés, iskola után? Esetleg család, párkapcsolat mellett?
2016. dec. 15. 16:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Milyen ügyintézés állandóan? Én mindent a neten intézek, sok minden automatikus, végső esetben telefon.

Nincs az az isten, hogy sárga csekkekkel futkozzak, meg személyesen érdeklődjek.

2016. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk amíg ide irogattál, akár elmehettél volna egyet sétálni.
2016. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát munka közben és suli közben nem mentem sétálni őszintén. Este negyed órát tornáztam, csak a közérzetemért, lett volna szívemnek ezerszer kedvesebb elfoglaltság. Negyed óra torna, esti rutin majd fejes az ágyba, 7 óra alvás azért kell. Gyenge ember vagyok, hogy kell ennyi, de kell.
2016. dec. 16. 18:13
 14/17 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy halotti anyakönyvi kivonatot lehet meten átvenni, de kulcsot átadni is lehet neten szerelőnek, ha minden egyszerre romlott el otthon... Minden bizonnyal orvoshoz is el lehet menni a neten.
2016. dec. 16. 18:15
 15/17 anonim ***** válasza:
Miért, minden nap elromlik valami és minden nap beteg is vagy emiatt?
2016. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem az oldal közönségére tartozik, és ha leírnám, névtelen se maradnék. Lényeg, hogy volt két hónapom, amikor nagy szónak számított a szabad délután, akkor pedig hívtam is rögtön valamelyik barátnőmet. Most pár hete könnyebb, de januárban folyt.köv. A munkatársaimon végignézve másnak se éppen egészséget ápolni van ideje, ha egyáltalán van tíz perce magára.
2016. dec. 16. 19:35
 17/17 A kérdező kommentje:
Azt, hogy minden nap beteg vagyok, ezt eltaláltad. ;)
2016. dec. 16. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!