Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti szoktatok sportolni,...

Ti szoktatok sportolni, mozogni valamit?

Figyelt kérdés
Van energiátok munka, ügyintézés, iskola után? Esetleg család, párkapcsolat mellett?
2016. dec. 15. 16:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, van. Séta a kutyával naponta 2x1 óra abba belefér némi futás is vele.
2016. dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Van, de nem egyszerü elkezdeni. De ha már elkezdesz és megszeretsz valami sportot, könnyebb lesz. Föleg ha találsz magadnak egy edzötársat, akivel tudjátok húzni egymást. Akkor nem fogsz kihagyni edzést, mert mit szól az edzötárs.

Egyébként kettlebellezek, általában este 7-töl vagy 8-tól.

2016. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nekem mindent folytatni nehezebb, mindig nagy hévvel kezdek mindent, aztán megunom, vagy elfáradok. Plusz nálam a legtöbb sport magányos dolog, imádok egyedül lenni.


Inkább időm nincs. Sok napon hazaérkezés és lefekvés között egy órám van, ha ki akarom pihenni magam. Ebben az egy órában házimunka, néha elintéznivaló, beszélgetés lakótárssal, hobbi és mozgás. Heti párszor 10-20 perc mozgás fér bele. És gyalog 1-2 megálló helyett, lépcső néha a lift helyett...

2016. dec. 15. 16:34
 4/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Reggel fél 5-5 körül kelek minden nap. Reggeli rutin, utána fiamat viszem bölcsibe. Utána meló kb 5-ig. Aztán haza, család, otthoni tennivalók. Este 7-töl vagy 8-tól edzés, 1 órás. Utána pihi. Ez heti 3-szor, négyszer.

Szóval, ha lakótársad van és nem családod, gondold végig még egyszer, biztos nem fér-e bele több, vagy csak valami más fontosabb, mint a sport.

2016. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A munka, a suli vagy a hivatalos ügyintézés rovására menjen a mozgás? Reggel héttől este kilencig nem vagyok otthon sokszor.
2016. dec. 15. 16:43
 6/17 anonim ***** válasza:

Ne vedd támadásnak, nem vádoltalak, csupán leírtam, amit gondolok. Mivel nem írtad le a napirended, nem tudhatom, mit csinálsz egész nap.

Minden nap dolgozol, suliba jársz és intézel ügyeket?

Hétvége?

2016. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Suli vagy ügyintézés majdnem minden nap, orvoshoz járás, egyéb... Hétvégén barátok, család, mosás, takarítás és főzés, mert azt szeretem. Hétköznap ha végre nincs dolgom, sokszor találkozom barátokkal, ritkán tudunk egyesekkel...
2016. dec. 15. 16:52
 8/17 anonim ***** válasza:

Hadd osszak meg Veled két közhelyet. Biztosan hallottad már öket, de csak ha belegondolsz jössz rá, hogy mennyira igazak.

1. Mindenkinek arra van ideje, amire szakít magának.

2. Ha valamit el akarsz érni, találsz rá módot. Ha nem, találsz rá kifogást.


További szép estét!

2016. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az elsőtől verekedni tudnék. Ne aludjak, abba betegedjek bele vagy rugassam ki magam?
2016. dec. 15. 16:57
 10/17 A kérdező kommentje:

Vannak több gyereket egyedül nevelő emberek. Van, ahol két szülő van, de mindkett 9 vagy több órát dolgozik naponta. Van, aki egyetem mellett dolgozik. Gondolom a járművön tanul. Van, aki több munkahelyen dogozik. Van, aki mondjuk esti suliba jár és vezetni tanul munka mellett. Van, aki idős embert ápol. Van, akinek a beteg gyerekével kell többet foglalkoznia.

Egy átlagos felnőttnek 7-9 óóa alvásra lenne szüksége.

Arra van időd, amire akarsz...

2016. dec. 15. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!