Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsga oktatás...

Elsősegély vizsga oktatás nélkül? A többi lent!

Figyelt kérdés

Jogosítvány megszerzéséhez már csak az elsősegély vizsgám hiányzik. Viszont az autós suli, ahol vizsgáztam már nem indít oktatást,majd csak jövőre, addig viszont nem szeretnék várni. Máshová pedig nem szeretnék menni mert már nyakamon a vizsga.

Volt már valaki így vizsgázni? Vagy egyáltalán lehet?


2016. dec. 14. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Jah oktatás nélkül, ha meg repülőgép pilóta akarsz lenni, akkor csak gondolod és úgy vizsgásztatnak, rá egy héttel meg már a fekete tengerbe kötök ki egy hatalmas utasszállítóval. Hogy lehet ilyen hülye kérdés?
2016. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én neten vettem át az anyagot és simán átmentem. Ha lelkiismeretesen készülsz akkor akár a netről is megtanulhatod. Az ujjáélesztésnél elsőre túl erősen nyomtam de a vizsgabiztos megismételtette és mondta, hogy ne ennyire erősen. És átmentem.
2016. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én kaptam oktató anyagot és videót is.

Azokból teljesen felkészültem, gyakoroltam az újraélesztést, stabil oldalfekvés,Rautek és Heimlich féle műfogást, Dessault kötést és az összes kötözést.

És nem úgy állok oda kedves első kérdező, hogy szart sem tudok!


Második kommentelő köszönöm szépen! :)

2016. dec. 20. 11:31
 4/4 A kérdező kommentje:
December 22-én vizsgáztam és minden rendben ment, sikerült :)
2017. jan. 19. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!