Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért zsibbad 2 ujjam alvás után?

Miért zsibbad 2 ujjam alvás után?

Figyelt kérdés
Szóval már 1-2 hete minden felkelés után zsibbad a bal kezemen a gyűrűs és a kis ujjam.1-2-őt rázok rajta és elmúlik.Fogalmam sincs mi lehet a gond.
2016. nov. 6. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen úgy fekszel, hogy elnyomsz valami eret?
2016. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán ez is lehet,mert mindig a kezemen fekszek,de nekem az furcsa hogy ez a 2 ujjam zsibbad el mindig.
2016. nov. 6. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egész karom elzsibbad, ha úgy fekszem rá, az sokkal rosszabb érzés, képzelheted! :D Van olyan, hogy több napon keresztül is mindig erre ébredek az éjszaka közepén, hogy mintha az egész karom le lenne bénulva - de szerencsére csak zsibbad. És olyankor direkt vissza kell szoktatnom rá magamat, hogy ne tegyem a karomat a fejem alá. Sikerülni is szokott, és akkor megint hosszú hónapokig nincs semmi ilyen gond.

Én olyankor valószínűleg valami főeret nyomok el. Ha neked csak két ujjadra hat, akkor valami kisebb erecske lehet. Mindenesetre azt se kéne elnyomni, próbálj figyelni rá elalvás előtt.

2016. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyűrűsujjról jut eszembe: ugye gyűrűk nélkül alszol? Mert ha nem, esetleg a gyűrű is lehet a gond, főleg, ha eléggé szűk.
2016. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnapi nap megpróbáltam nem a kezemen feküdni és most sikerült is nem zsibbadnia :D
2016. nov. 7. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:
:)
2016. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!