Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek még, hogy kijöjjön...

Mit tehetek még, hogy kijöjjön az idegbecsípődés a derekamból?

Figyelt kérdés
Úgy 5 hete majd megőrülök, több, mint 3 hete szedek Flector Rapid granulátumot (1x1) és Mydethont(2x1), úgy kétnaponta szoktam egy kicsit padlón nyújtani, illetve minden nap percekig, zuhanyzás közben engedek rá forró vizet. Tegnap vettem fekete nadálytő kenőcsöt is. A háziorvosom a héten azt javasolta, szedjem nyugodtan tovább a gyógyszereket, de szerintem meg ez így nem állapot.
2016. okt. 29. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem gyakran van lumbágóm, mondjuk nekem annyira, hogy a Wc-re alig tudtam kivonszolni magam. Legyen kemény az ágy /matrac, amin alszol. Mydetont én is szedtem, szerintem feküdni kéne vele. Nem tudom, de engem a túl meleg víztől éppen hogy tiltottak. Menj reumatológushoz, jobban ért hozzá, mint a h.o.
2016. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy tovább menjek, beutalóra van szükségem, és a háziorvos nem ad, amíg nem szedem be a második adag gyógyszert :) Remélem van valami injekció, vagy varázsütés, amivel helyre jön, mert ebbe bele fogok őrülni.
2016. okt. 31. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!