Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy kisfiam 8 éves és...

Van egy kisfiam 8 éves és orrmandulája van. Ha csak egy kicsit is megfázik ilyen nagyon mélyről köhög. Ha szalad ha nevet akkor is. A védőnő szerint mert nyitva van a szája kicsit (o. M. miatt) kiszárad a torka és ezért köhög. Tényleg lehet ezért?

Figyelt kérdés
már attol féltem hogy asztmás de hát a tüdejével semmi nincs és nem is fullad,se nem sipol.kikellene vetetni a manduláját ,de félek töle hogy estleg többet beteg lesz mint igy .Ha van valakinek orrmandula mütétröl "élménye" akkor írjon.esetleg a garatmandulával kapcsolatba....? köszönöm!!!
2010. ápr. 27. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden gyereknek van orrmandulája ;)

Orrmandula műtét után sokkal kevesebbet volt beteg, és sokkal gyorsabban gyógyult

2010. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyermek sokkal jobban fog lenni,ha kivetetnétek az orrmanduláját. Menjetek el fül-orr gégészetre és konzultáljatok. Persze ha begyullad az orrmandula, vagy már akkora, hogy csak száján tudja venni a levegőt, az bizony nem egészséges.
2010. ápr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..tudom hogy minden gyereknek van orrmandulája:) csak neki kicsit nagyobb.rosszul fejeztem ki magam.
2010. ápr. 27. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!