Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggeli rosszullétek?

Reggeli rosszullétek?

Figyelt kérdés
Főleg buszon szokott jelentkezni és akkor amikor viszonylag sokat kell állnom,lever a víz,tompulnak a hangok és egyre inkább úgy érzem,ha nem kapok friss levegőt,elájulok. Már párszor leszálltam inkább hamarabbi megállónál,olyan 10-15 perc után lettem jobban,de nagyon lesápadtam és erőtlennek éreztem magam. Gyakran van mostanában fejfájás is. Ez lehet stressztől,vagy inkább forduljak ezzel orvoshoz?

2016. okt. 18. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem evek ota ez van, sokszor el is ajulok. Voltam mar mindenfele kivizsgalason, nem talalnak semmit, nem tudjak mitol van. :/

De mindenesetre erdemes orvoshoz fordulni, mert lehet betegsegek jele! (Szivbetegseg, vese, maj, cisztak stb)

2016. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem gyakran előfordul, főleg mióta rossz időbeosztásom van és éjszakákon át kell tanulni vagy csak esetenként akkor "kapcsolódok ki" tehát hajnalban fekszem le és akkor is kelek. Igyekszem visszaállni de nehéz. Te nem vagy kimerült? Nem lehet ez az oka? Nekem mellesleg a szívemmel is bajok vannak az is tuti közre játszik.
2016. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja #2 vagyok - 16/L
2016. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak reggel, vagy hazafelé is ?
2016. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!