Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek ezek a rosszull...

Mitől lehetnek ezek a rosszullétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok megpróbálom elmondani miről is van szó. Több mint 1 évvel ezelőtt pánikbetegségben szenvedtem amire antidepresszánst szedtem. Szerencsére már régóta nem szedek gyógyszert tünetmentessé váltam. Sajnos velem az a baj hogy kicsi korom óta lelkis lány vagyok zárkózott. Barátaim igazán soha nem voltak és sajna a szerelemben sincs szerencsém egy csödtömegnek érzem magam mindenben. Mindent hamar a szivemre veszek akármilyen rossz dolog ér. És amikor teljesen ki vagyok lelkileg az testi tünetekbe jön ki rajtam. Hirtelen a semmiből lecsap rám a rosszullét légzési nehézségek formájában ami nagyon borzalmas tud lenni. Először a hasam kezd el fájni és beszorul a levegőm. Tudok lélegezni csak nem mélyen és olyankor hirtelen bepánikolok és még rosszabb lesz. Szinte olyan érzés ez mintha meg akarnék halni. Pár percig átélem a poklot utána hirtelen helyre áll a légzésem is a hasfájás is elmúlik. Minden egyes nap csak rettegek ezektől a rosszullétektől. Nem tudom miért van ez de mostanában egyre többször előjönnek a légzési nehézségek. Nekem a hátgerincem is el van ferdülve kicsi korom óta attól nem lehetnek ilyen panaszok? Mert nagyon sokszor fáj a hátam is nehéz fizikai munkát nem is tudok elvégezni. Vagy ezek a rosszullétek a pánikbetegségtöl lehetnek még mindig?
2016. okt. 7. 13:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg sajnos mostanában elég sok rossz dolog ért lelkileg ami engem megvisel. Volt egy pasim aki szakitott velem én meg nagyon szerettem de ö sajna nem :-( Lehet ez miatt vagyok ki teljesen. Mert már nagyon régóta keresem a boldogságot szinte görcsösen akarom és annál jobban nem jön össze.
2016. okt. 7. 13:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek tipikus pszichés panaszok. Jó lenne minél előbb elmenned ismét pszichiáterhez,amíg nem lesz rosszabb!
2016. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint is pszichés eredetűek a panaszaid. Nem vagy tünetmentes. Próbáld meg kicsit lazábban venni az életet, de azért ne ess át a ló túloldalára, mint pl én. Nekem is voltak ilyen jellegű problémáim, de gyártottam magamnak egy ideológiát, ami szerint élek és sz**ok bele sokmindenbe, olyan dolgokba is amikbe azért nem kéne.
2016. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék újra gyógyszereken élni elég volt 1 éven keresztül. Akkor jönnek elő ezek a rosszullétek nálam ha valami nincs rendben lelkileg csak magamba őrlődök. És ez testi tünetekbe jön ki rajtam :(
2016. okt. 7. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Önállóan is "le tudsz" jönni"róla,de ahhoz nagyon erősnek és okosnak kell lenni. Kösd le magad valahogy,keress olyan dolgokat, amik mellett nem fogalkozol olyannal,amivel már nem kéne. Tudastosítsd magadban,hogy az életben érik az embert olyan dolgok,amik fájnak,rosszak,de a velük kapcsolatos fájdalom csökkeni fog,ahogy múlik az idő.
2016. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként pszichiáterhez,pszichológushoz nem csak azért kell menni,hogy gyógyszert kapjál! Nagyon sokat tud segíteni a pszichoterápia is. Segít abban,hogy helyre tudd tenni a dolgokat.
2016. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 év antidepresszáns kevés, főleg ha figyelembe vesszük, hogy ebből több hónap kellett lennie a leszokásnak. Visszatértek a korábbi tünetek.
2016. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!