Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vannak ezek a rosszullét...

Mitől vannak ezek a rosszullétek? 14/L

Figyelt kérdés

Egy ideje(oké, 1 éve kb, csak nem nagyon érdekelt eddig) szinte minden reggel, amikor felkelek az ágyból, elkezdek szédülni, elhomályosul minden, fekete foltokat látok, sípol a fülem, tompán hallok. Aztán, ha leülök, pár perc múlva elmúlik. De nem csak reggel, hanem pl amikor a kádból kiszállok, néha suliban is, amikor hirtelen felállok. Most kb 10 perce, amikor felkeltem az ágyból, akkor is ugyanez.

Nem vagyok túlsúlyos(bár nemhiszem, hogy ez most számít), 160 cm, 50 kg. Nincs semmi betegségem, teljesen egészséges vagyok.

Mitől van ez? Már kezdek megijedni...

14/L


2016. jún. 1. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hülye kérdést teszek fel, de cukorbeteg nem vagy?

Vérnyomásod rendben van?

Orvosnál voltál ezzel a panasszal?

Ha még nem, akkor azonnal menj orvoshoz!

2016. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Általában vérnyomás problémák okoznak hasonló tüneteket.
2016. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2-es írta...

Lehet, hirtelen lezuhant a vérnyomásod!

2016. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez serdülő korban előfordul. Ilyenkor a lányoknál sokszor alapból is alacsonyabb a vérnyomás. Ha hirtelen kerülsz úgy mond függőleges testhelyzetbe az agy nem kap annyi vért, mint addig, addig amíg be nem áll jó szintre a testhelyzet változtatás után a vérnyomásod. addig tartanak ezek a tünetek. Fokozhatja az is , ha nem iszol eleget vagy esetleg vérszegény vagy / vashiány /. Háziorvosodat keresd fel és beszéljétek meg. Lehet laborba beutal vérvételre.
2016. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cukorbeteg.

A vérnyomásom tényleg elég alacsony. Legutóbb 105/55 volt.

Anyukámnak is mindig alacsony.

Akkor a vérnyomásom miatt vagyok rosszul?

2016. jún. 4. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!