Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek gyógyult fel rokona...

Valakinek gyógyult fel rokona súlyos agyvérzésből?

Figyelt kérdés

Anyukámat ma hozták kórházba, agyvérzést kapott. Azt mondják, nagyon súlyos. Megkérdeztem az orvost, hogy beszélhetek-e valaha még vele, azt mondta, ő nem hiszi.


De nem lehet így vége, 51 éves, egészséges, állandóan pörög, nem ilyen nénike.


Nektek volt valakitek, aki felépült legalább egy kicsit?

29/N


2016. szept. 24. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen állapotban van és milyen kezelést kapott? Mikor került orvoshoz az agyvérzés után?
2016. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Amíg válaszolsz, leírok egy alaptételt: ha 4 órán belül orvoshoz kerül és megkapja a megfelelő gyógyszereket, akkor felépülhet. Van ismerősöm, aki éjszaka kapott agyvérzést, fiatal fiú - Ő részlegesen épült fel és van olyan, - fiatal lány - akinél 5 perc múlva ott volt a mentő - ő TELJESEN felépült :-)
2016. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Anyukám 56 évesen kapott agyvérzést, neki lebénult a jobb oldala meg nem tudott rendesen beszélni. A bénulás szerencsére csak az első 2 napig tartott, a beszéde 1 hét alatt helyre jött.

Annyi maradt meg az agyvérzésből, hogy stressz helyzetben nehezen mond ki szavakat. Az írása kb fél év alatt lett ugyanolyan, nem tudott írni egyáltalán jó ideig. Gyógyszereket kell szednie, memóriajavítót, vérhígító stb.Szóval teljesen helyrejött, de a mai napig mindennap aggódom, hogy jól legyen.

A ismerősünk, anyunál pár évvel idősebb, ő 2 agyvérzésből teljesen felépült.

Nagyon szorítok anyukádnak, tudom mit érzel, két éve én is ezt éreztem, és egy kicsit azóta is minden nap.

2016. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Másfél óra alatt került kórházba a legelső tünetek megjelenésétől számítva. Fejfájás, álmosság.


Csak azt mondták, nem műthető, mert a vértől nem látják, hol kell. Most "lyukat fúrnak a fejébe", hogy csökkentsék a nyomást.

2016. szept. 24. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Időben észrevették, a legjobb esélyekkel indul!

Kérlek írd meg ha többet tudsz!

Szorítok Anyukádért!

2016. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat jelent!


Ma azt mondták, súlyos, de stabil. Ha javul, megműtik. Nagyon félek, hogy nem lesz önmaga.

2016. szept. 25. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Reménykedjünk :-) Gyorsan orvoshoz került, nem idős még, biztosan Ő is fel akar minél előbb gyógyulni. Ezt erősítsd benne lelkileg is - hogy ne törjön össze. (első vagyok)
2016. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most találtam meg ezt a kérdésemet.


Utólag is köszönöm mindenkinek a biztató szavakat. Sokat jelentettek.


Végül egy héttel a kórházba szállítás után meghalt Anyukám. Eszméletlenül vitték be, és végig nem tért magához.


Nem a "rögös-elzáródós" agyvérzés volt, hanem az "ér-elpattanós".

2017. okt. 6. 11:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszönjük a tudósítást - sajnálom, hogy ilyen szomorú lett a végkifejlet - fogadd őszinte részvétem. Gondolom, nem lehetett könnyű feldolgozni. Talán egy dolog, ami vigasztalhat, hogy ezek szerint nem sokat szenvedett.

Kívánom, hogy sokáig éljen benned az Ő pozitív emléke (nem a fájdalom, hanem, hogy erőt tudj meríteni belőle :-) )

2017. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!