Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nyakamon hátul egy kicsi...

A nyakamon hátul egy kicsi púp es ha megnyomom faj mitől van ez? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Ez ugye nem rak??????? :( 13 eves lany vagyok es nagyon felek hogy mitől van ez :( :-( legyszi mondjatok hogy ez nem komoly!! Remelem valami gyulladás csak nagyonnnnnn felekkkkkkkkkkkkkk!!!!!!! :(
2016. szept. 21. 21:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Remelem nem veszelyes! Nem akarok meghalni!! :( :( :( :( apám azt mondta hogy ez semmi. Ugye nem nagy baj!!??????????? Most elkezdtem sírni hogy lehet ez veszélyes :( nem akarokkkk meghalniiiiiiiiiiii!!!!!!!! :(
2016. szept. 21. 22:11
 2/3 A kérdező kommentje:
Most bementem a nővérem szobajaba es o rávilágított megnézte es azt mondta hogy egy nagy pattanás. Tehát a nyakamon hátul van egy fájó pattanas. Ráadásul faj ha megnyomom. Szerintetek mit kene tenni?? Felek hogy ki kell majd nyomni! :( es ha kinyomjak, az nagyon fog fájni mert mar akkor faj ha kicsit megnyomom. Ez mar el van fertozodve vagy mi?????
2016. szept. 21. 22:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsássatok meg, hogy ossze vissza irok mindent csak először azonnal a legrosszabbra gondoltam. Csak aztán tudtam meg hogy ez egy fájó pattanás. Ugye nem kell ezt kinyomni?
2016. szept. 21. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!