Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevettem 4x0.5 mg frontint?...

Bevettem 4x0.5 mg frontint? Azért holnap fel tudok kelni 5kor hogy suliba el tudjak menni?

Figyelt kérdés

#iskola #Frontin #na akkor?
2016. szept. 15. 19:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
15l, nem volt már más választásom...
2016. szept. 16. 15:57
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja és reggel még bevettem egyet, de már megbantam.. De nem azt hogy bevettem akkor, hanem azt hogy vegigszenvedtem a napom emiatt. Ez túl kevés volt, elegendő volt ugyan hogy álmos, bágyadt legyek, de hogy komolyabban rosszul legyek ahhoz nem.
2016. szept. 16. 16:01
 13/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Az utolsó hsz-edet nem teljesen értem, úgy értem, számomra nem egyértelmű.

Ez a leszedálás, ezt valahogy rosszul értelmezed, de bárhogy értelmezed, te ne szedáld le magad! Meg örüljél, hogy más se csinálja veled! Ma még simán rossz lehet a közérzeted, hogy ennyit bevettél. Másodszor nem szabad ennyit bevennie, még egy átlag felnőtt embernek se. Ha éppen egy enyhe nyugtató, feszültségoldó könnyít rajtad egy este, tök elég egy szemet bevenni, ráadásul ez a nagyobbik hatóanyagu frontin. Elolvastam a gyógyszer leírását. Ráadásul ez nem tizenöt évesek gyógyszere.

Nem tudom, milyen problémák vannak otthon itt arról is írhatsz, meg beszélgethetsz valakivel.

Azokra a problémákra, vagy annak a feldolgozására kellene valami módszert keresni, és nem (a szülők) gyógyszerét bekapkodni.

Ide is írhatsz, most is, másik kérdésben is, van lelkisegély-szolgálat, tanárok, orvosok (háziorvos). Jó esetben segít az is, ha valakinek elmondhatja az ember.

Ne csipegessél légyszíves ilyen gyógyszereket!

2016. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem egy enyhe nyugtatora volt szükségem, inkább az eszméletem vagy az ép eszem, értitek mire gondolok.. Elveszteni az irányítást, mint amikor berugsz.. Csak ezt most jól el b*sztam, mert hazáértem 5re aztán el is aludtam, és a Liverpool meccset csak 10 perc erejéig tudtam nézni... Most meg alszom is tovább, holnap meccsem van (valszeg a foci miatt nem vagyok már egy hülye drogos) de egyszer mindennek el jön az ideje, hiába harcolok érte, valjuk be.. M
2016. szept. 16. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!