Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevettem 11 db 0,25-ös frontin...

Bevettem 11 db 0,25-ös frontint. Mi fog történni? Elalszom tőle? 17/L

Figyelt kérdés

Nagyon magányos és depressziós vagyok. Úgy érzem senkim nincs és semmi értelme az életemnek. Meghalni pedig nem akarok, csak "elmenekülni" a világ elől és csak átaludni a napokat, mert miközben alszom, nem fáj semmi és nem rágódok semmin. Így is minden nap csak az ágyamban fekszem, jobb lenne ha legalább aludnék, akkor legalább nem szenvednék.


Bevettem 11 darab frontint, ettől elalszom, ugye?



2016. jún. 29. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Igen elalszol. Aztan holnap felkelsz es ugyanugy be leszel lassulva mint mikor lefekudtel. Nem lesz tole semmi bajod, de azert remelem tudod hogy hosszutavon nem megoldas a 0-24 oras leszedalas.
2016. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyel halolajat napi 2 -3 evokanallal kezdetben. Ha feldobodsz, csokkentsd egy kanalra. Egyel 2-szer egy nap halat is! Nekem bevalt! Menj ki a napra nspozni!

Menj el dolgozni valamit: lefoglal es ott tudsz baratokat, pasit szerezni.

2016. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Kedves előttem szóló! Sajnos vannak azok az esetek, amikor a hal, meg a halolaj nem segítenek.


Mindenesetre nagyon súlyos hatásai lehetnek, ha sokáig ennyit szedsz, nem ajánlom.

2017. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!