Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fel lehet ebből épülni? Mit...

Fel lehet ebből épülni? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Anyukámnak porckorongsérve volt ami sajnos kiszakadt, így azonnal beírták a műtétre hónapokig fájt/zsibbadt a lába esténként nem tudott aludni a fájdalomtól .. menni is alig tudott.

Most végre megműtötték tegnap, de az orvos azt mondta neki, hogy a jobb lába részlegesen lebénult ! ez mit jelent ?

Lehet ezen segíteni hogy újra lábra tudjon állni ?


2016. szept. 2. 11:47
 1/3 anonim válasza:
Én sajnos nem tudom, de szerintem az orvosát kérdezzétek meg, ha valaki tud segíteni akkor az egy orvos
2016. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem vagyok orvos és egyet értek az előttem szólóval.

De azt tudom, hogy vannak autoszuggesztiós tréningek, amikkel izom szálakat lehet stimulálni. Ártani nem árthat, ki tudja nem e volna pozitív hatása.

Ha gondolod próbáld ki, aztán magyarázd el anyukádnak, hogy az érzéketlen helyeknél mire koncentráljon.

Tehát így próbáld, hogy értsd és érezd, hogy miről van szó.

Fektesd a kezedet magad mellé és lazítsd el. ha ez megtörtént, akkor kezd el kiadni az utasításokat. Felkar vagy alkar izmai feszüljenek meg.

Ezt türelmesen és hosszan gyakorold, egy idő után szinte csettintésre is megy.

Szóval ha megérted a lényegét, akkor érezni fogod minden egyes izomszálat a karodban.

Ha sikerült a művelet és az izmok befeszültek , tehát a kezed pozíciót is fog váltani közben, akkor utána lazítsd el ugyan ezzel a módszerrel. Kar izmai lazuljanak el paranccsal.

Aztán tanítsd meg erre anyukádat is, hátha történik valami az adott részen. Ha azonnal nem is , de idővel talán, nem kell feladni a reményt, mert az a legfontosabb.

Szóval ártani nem árt, de elősegítheti a gyógyulást. Néhány próbát megér.

2016. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! :)
2016. szept. 6. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!