Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most már csak heti kétszer...

Most már csak heti kétszer van székletem, lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Mikor még nem szedtem a ripedont mindennap volt székletem, majd féllel kezdtem a szedését akkor beállt úgy hogy kétnaponta mentem, ez elég sokáig volt igy, aztán később már csak három naponta, aztán emelte az orvos egyre akkor lett olyan hogy heti egyszer vagy kétszer megyek. Legutóbb tegnap voltam, de elég kevés jött. Előtte vasárnap voltam tehát ez most kivételes volt hogy két egymást követő napon. Tegnap is csak úgy mentem hogy nagyon kicsi ingert éreztem és jött valami kevés. Nem érzem az ingert. Most még akarja emelni a gyógyszeradagot, ebből lehet nagyobb baj ha csak heti kétszer megyek? Vagy még annyiszor sem volt hogy szó szerint eltelt egy hét. Mondtam már neki és mondta hogy elképzelhető hogy a gyógyszertől van de amikor emlitettem akkor három naponta volt az még úgy normális volt. Mikor kijövök akkor úgy érzem nem ürültem ki rendesen, de székrekedés az nincs.

2016. jún. 1. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mar a 3naponta se normalis. Milyen gyogyszer ez a ripodent?
2016. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
skizofréniára van
2016. jún. 1. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:

#1

RIPEDON az! :D

Nem RIPODENT :D

2016. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
orvosom szerint napi 3 és 3naponta 1 között mindenféle varioáció normális, HA mindig olyan, nem változik hirtelen.
2016. jún. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de nekem a gyógyszer miatt nincs székletem csak hetent 2-szer. Most emelték az adagot, félek hogy még annyiszor sem lesz és hashajtókhoz kell nyúlnom.

Na meg vastagbéltükrözésem lesz és félek hogy nem úgy hat majd a hashajtó

2016. jún. 2. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyel tobb rostot
2016. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!